Udane występy bokserów reprezentujących barwy Gwardii Szczytno.

Poboksowali w Koninie
Pochodzącyz Pasymia Adrian Przecioska dotarł do ćwierćfinału

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Mężczyzn w Boksie, które odbyły się w Koninie, udział wzięło ponad 150 zawodników. W wadze do 91 kg bardzo dobrze zaprezentował się pochodzący z Pasymia Adrian Przecioska. W jego kategorii zgłoszonych zostało aż 18 zawodników. Adrian pierwsze dwie walki wygrał przed czasem. Dopiero w ćwierćfinale musiał uznać wyższość doświadczonego zawodnika z Radomia. W swojej kategorii wagowej bezkonkurencyjny okazał się Maciej Jóźwik, który na czas studiów reprezentuje barwy Skorpiona Szczecin. To już 6. złoty medal zdobyty przez tego zawodnika w ciągu ostatnich 3 lat.

Równie udanie zaprezentowali się zawodnicy szczycieńskiej Gwardii uczestniczący w Międzynarodowym Turnieju na Litwie. Paweł Kasprzak (waga do 76 kg, młodzik) oraz Jakub Pietrzykowski (waga do 56 kg, junior) zajęli pierwsze miejsca, zaś Maciej Mielczarczyk w wadze do 56 kg (młodzik) przegrał jednogłośnie na punkty w finale z zawodnikiem z Litwy.